PWM Splitter - Smart Fan Cable 2 ks

Podpora 3 ventilátorov PWM z jedinej záhlavia základnej dosky; Akasa AK-CB002 prvýkrát kombinuje výkon pripojenia PSU molex s univerzálnosťou pripojenia PWM základnej dosky a je jedinečným produktom, ktorý prispieva k tichej a efektívnej prevádzke počítača. Podpora troch ventilátorov PWM z jedi ... viac
Objednávací kód: 2091912290
Kód výrobcu: AK-CB002-KT02
Výrobca: AKASA
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: NA SKLADE - posielame ihneď
Cena bez DPH: 6,38 €
Cena s DPH: 7,66 €
Porovnanie Obľúbené

Podpora 3 ventilátorov PWM z jedinej záhlavia základnej dosky

Akasa AK-CB002 prvýkrát kombinuje výkon pripojenia PSU molex s univerzálnosťou pripojenia PWM základnej dosky a je jedinečným produktom, ktorý prispieva k tichej a efektívnej prevádzke počítača.

Podpora troch ventilátorov PWM z jedinej hlavičky základnej dosky z neho robí dokonalý rozdeľovač ventilátorov pre dnešné systémy s nízkym hlukom. Ventilátory skrine a ventilátory chladiča vodného chladenia môžu teraz využívať inteligentné a presné PWM riadenie spolu s ventilátorom procesora. Využitie inteligencie PWM pre tri ventilátory umožňuje pripojenie viacerých ventilátorov a použitie výkonnejších ventilátorov a zároveň umožňuje synchronizovať ich otáčky so zaťažením procesora. Spätná väzba otáčok pre základnú dosku je poskytovaná z konektora označeného ako ventilátor CPU.

V kombinácii s ventilátormi rady akasa Smart&Cool (s podporou PWM) sa jedná o múdre a jednoduché riešenie pre zostavenie tichých výkonných systémov.

  • Jednoduché riešenie pre tiché a inteligentné riadenie ventilátorov
  • Synchronizuje tri ventilátory s PWM s využitím procesora počítača
  • Všetky konektory označené pre jednoduché pripojenie
-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Kabely
Přesná délka (m) 0,3
Barva Vícebarevná
Konektory
Molex 4 pin (F) 1
4 pin (F) 3