Chladiaca podložka pre NB Genesis OXID 260, LED, 15,6-17,3" 4xvetrák, 2xUSB

OBJAVTE GENESIS OXID 260; Pri hraní nových a náročných videohier sa notebook ľahko prehreje. Chladiaca podložka Genesis Oxid 260 prichádza na pomoc prehrievajúcim sa herným zariadeniam. V porovnaní so svojim predchodcom, vysoko ceneným modelom Oxid 250, je účinnejší a ponúka viac možností nastavenia ... viac
Objednávací kód: 231000003825
Kód výrobcu: NHG-2075
Výrobca: GENESIS
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: NA SKLADE - posielame ihneď
Cena bez DPH: 19,01 €
Cena s DPH: 22,81 €
Porovnanie Obľúbené

OBJAVTE GENESIS OXID 260
Pri hraní nových a náročných videohier sa notebook ľahko prehreje. Chladiaca podložka Genesis Oxid 260 prichádza na pomoc prehrievajúcim sa herným zariadeniam. V porovnaní so svojim predchodcom, vysoko ceneným modelom Oxid 250, je účinnejší a ponúka viac možností nastavenia uhla. Jej moderný a jedinečný dizajn bude skvelým doplnkom zostavy každého herného nadšenca.

STAROSTLIVOSŤ O TEPLOTE ZARIADENIA
Genesis Oxid 260 je určený pre notebooky s uhlopriečkou obrazovky až 17,3 palca. Kovový panel s perforáciou na prednej strane zaisťuje účinnú cirkuláciu vzduchu, zatiaľ čo gumová podpera základne zaisťuje váš mobilný počítač, zabraňuje jeho kĺzaniu po povrchu podložky a chráni ho pred náhodnými pádmi.

ÚČINNÉ VENTILÁTORY
Chladiaca podložka Genesis Oxid 260 je vybavená štyrmi veľkými ventilátormi na účinné chladenie. Ich umiestnenie zaručuje rovnomerné chladenie notebooku av závislosti od pracovného zaťaženia a tepla, ktoré zariadenie generuje, môžete zvoliť optimálnu rýchlosť ventilátorov.

MODERNÝ VZHĽAD
Oxid 260 poskytuje nielen účinné chladenie notebooku, ale môže sa pochváliť aj štýlovým vzhľadom. Jeho herný charakter podčiarkujú agresívne skosené línie a červeno podsvietené ventilátory. Táto chladiaca podložka dokonale doplní modernú estetiku vašej zostavy.

VSTAVENÝ ROZBOČOVAČ USB
Nebojte sa, že kvôli chladiacej podložke prídete o port USB. Genesis Oxid 260 je vybavená ďalším portom USB-A, ktorý vám umožní pripojiť chladiace príslušenstvo bez toho, aby ste museli obetovať obmedzené porty USB.

8 NASTAVITEĽNÝCH UHLOV
Na rozdiel od predchádzajúceho modelu ponúka Oxid 260 nielen štyri, ale hneď osem úrovní nastavenia uhla. To znamená, že si môžete polohu notebooku prispôsobiť podľa svojich preferencií, čo zaistí, že dlhé hodiny práce budú nielen efektívne, ale aj pohodlné.

VLASTNOSTI:

- Ergonomická vysoko výkonná chladiaca podložka pre notebooky do veľkosti 17,3".
- Štyri účinné ventilátory s reguláciou otáčok pre plynulý chod notebooku.
- Kovový predný panel s optimálnou veľkosťou ôk zvyšuje cirkuláciu vzduchu chladiacej podložky.
- Osem úrovní nastavenia uhla pre pohodlné pozorovacie uhly.
- Každý ventilátor má účinné červené podsvietenie.
- Podstavec je napájaný jedným z dvoch vstavaných portov USB-A 2.0 (kábel je súčasťou dodávky).

ŠPECIFIKÁCIA:

Počet a veľkosť ventilátorov: 4x 130 mm
Rýchlosť otáčania ventilátora: +/-10% 850-1010 ot/min.
Regulácia otáčok ventilátora: Áno
Prietok vzduchu: od 0 do 60 CFM
Nastaviteľný uhol sklonu: 8 úrovní
Podsvietenie: Áno
Farba podsvietenia: Červená
Materiál: ABS, kov
Rozmery: 420 x 303 x 35 mm
Hmotnosť: 850 g

-|CZ|SK|EN